Nuolaida renginių, švenčių vedėjo ir DJ paslaugoms

Kaina
Kiekis
Liko
SUMA:
0.00
< >
x vnt.
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Vestuvės. Į kainą įeina: Renginio vedėjas ir DJ, garso ir šviesos įranga, atvykimas į šventės vietą (gali kainuoti papildomai, dėl strategiškai nepatogios vietos, derinama individualiai), kaina dalyvaujant iki 50 žmonių (jei svečių skaičius didesnis, kaina derinama individualiai).

Vedėjas + DJ gimtadieniams. Į kainą įeina: Renginio vedėjas ir DJ, garso ir šviesos įranga, atvykimas į šventės vietą , kaina dalyvaujant iki 50 žmonių (jei svečių skaičius didesnis, kaina derinama individualiai).

DJ. Į kainą įeina: DJ, garso ir šviesos įranga, atvykimas į šventės vietą, kaina dalyvaujant iki 50 žmonių (jei svečių skaičius didesnis, kaina derinama individualiai).

Nuolaida renginių, švenčių vedėjo ir DJ paslaugoms

Artėjant gražiausiai Jūsų šventei, vestuvėms, puikiai žinome kiek užgrius reikalų. Jie žinoma malonūs, svarbu nesulaukti "siurprizų", kurių nepageidaujate.

Dėl to, ruošiantis Jūsų vestuvėms didžiausias mano tikslas išsiaiškinti tiksliai, ko norite būtent JŪS...o ilgametė patirtis leidžia ir patarti, kad šventė taptų dar įspūdingesnė.

Tradicinė ar šiuolaikiška, maža šventė ar didžiulė puota viskas nuostabu, nes to norite Jūs. 
Darbas pagal protokolą čia netinka. Turiu talentą greitai įmatyti kas žmogui patinka, tad šventės eigoje puikiai prisitaikau prie visų svečių ir kontroliuoju situaciją.
Galiu užtikrinti, visi "siurprizai" bus paversti pageidavimais...

Leiskite man Jūsų šventę padaryti tokią, kokios troškote... 

www.funmaker.lt

ORGANIZATORIUS:

Adresas korespondencijai: Jono Jablonskio g. 16, LT-78162 Šiauliai

Ticket Market, UAB
Kosmonautų g. 3 - 66, LT- 37357 Panevėžys
Įmonės kodas: 302756405
PVM kodas: LT100006781511

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

PERKAMIAUSI