"Skriskime drauge". Trimito Kalėdos su Carlu Ellisu

DATA

2017-12-28, 19:00 val.

Vieta

Šiaulių arena, Šiauliai

Kaina

10.00 - 30.00 €

Pirkti bilietą
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos

Nemokamai: vaikai iki 6 metų neužimantys papildomos vietos

Renginio trukmė: 2 val.

Pertrauka: yra

Organizatorius: VšĮ Pramogų sala

Vaišių užsakymai: Vietoms prie staliukų priimami išankstiniai vaišių užsakymai. Užsisakant iš anksto taikoma 10% nuolaida. Tai patogiau, pigiau ir greičiau. Kreiptis tiesiogiai telefonu: +370 671 34 555 Lina

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose, PayPost skyriuose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
  • Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)

 „Trimitas” Naujuosius pasitinka koncertais su charizmatiškuoju Carl Ellis

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ Naujuosius Metus pasitinka nusiteikę itin šventiškai – Šiaulių muzikos mylėtojai kviečiame apsilankyti išskirtiniame koncerte su atlikėju Carl Ellis. Charizmatiškasis svečias iš Vokietijos Lietuvoje lankosi antra sykį – 2016 m. gruodį Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje su „Trimitu” surengtas koncertas praėjo su milžinišku pasisekimu! Išskirtinio vokalo atlikėjas, energija pulsuojantis orkestras, dirigentas Ugnius Vaiginis ir sielą virpinančios muzikos istorijos tą vakarą nepaliko abejingų – buvo tikra muzikos šventė.

Šiuos metus orkestras palydės įspūdingu koncertu Šiauliuose – gruodžio 28 d. 19 val. Šiaulių arenoje „Trimitas”, diriguojamas maestro U. Vaiginio, scenoje vėl susitiks su daininku Carl Ellis. Šiuolaikinio žanro atlikėjas dainininkas Carl Ellis gimė, augo ir studijavo Londone, Didžiojoje Britanioje. Dainininko karjerą C. Ellis pradėjo Londone, West Ende, kur debiutavo miuziklo „Paryžiaus katedra” pastatyme. Šis sėkmingas pasirodymas atvėrė atlikėjui duris į žymiausias Europos scenas ir netrukus jam buvo pasiūlyta dalyvauti kompozitoriaus Endrew Lloyd Weber pastatyme „Starlight Express” Vokietijoje. Atlikėjas dalyvavo pasaulyje populiariame televizijos projekte „Vokietijos balsas”, ne kartą kviestas pasirodyti Vokietijos televizijos kanalų ZDF ir RTL projektuose. Šiuo metu solistas savo grupe pristatinėja naują solinį albumą bei dalyvauja koncertiniame ture „Grateful Tour” (Padėkos koncertinis turas). Koncertai Lietuvoje yra svarbi šio turo dalis: pasak atlikėjo, mūsų šalį jis pamilo iš pirmo žvilgsnio ir yra dėkingas likimui už pažintį su „Trimito” orkestru.

Dainininkas Carl Ellis sėkmingai užkariauja klausytojų širdis savo aksominio balso tembru, nuoširdžiomis emocijomis bei betarpišku dialogu su orkestru. Atlikėjas scenoje ir gyvenime lieka ištikimas savo trims tiesoms:

Muzika - mano gyvenimas. Muzika  - mano aistra. Muzika – mano pirmoji meilė.

Atlikėjai

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras TRIMITAS
(vadovas Deividas Staponkus, vyr. dirigentas Ugnius Vaiginis)
Solistas CARL ELLIS (vokalas)
Dirigentas UGNIUS VAIGINIS
Vedėja SIGITA STANKEVIČIŪTĖ

bilietas per 1 min.
Pirkti bilietą