Šventinis Motinos dienos koncertas: Bavarija

DATA

2017-05-07, 18:00 val.

Vieta

Jonavos sporto arena, Jonava

Kaina

10.00 - 15.00 €

Pirkti bilietą
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos

Nemokamai: vaikai iki 6 metų neužimantys papildomos vietos

Bilietų kasos Paypost skyriuose Jonavoje: J. Basanavičiaus g. 6 / Chemikų g. 1 (Chemikų g. ir Vaičiūno g. sankirta (prie PC „Iki“) d.d. 9.00-17.30

Bilietų kasa Jonavos arenoje: darbo laikas: Pr - P 14:00-18:00

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose, PayPost skyriuose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
  • Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)

Motinos dieną Jonavoje – didingas „Bavarijos“ koncertas

Pirmąjį gegužės sekmadienį gyvo garso pasirodymą Jonavos sporto arenoje surengs sėkmingiausia visų laikų Lietuvos popmuzikos vyrų grupė „Bavarija“. Šventinis koncertas skirtas Motinos dienai.

Po ilgos pertraukos vėl susibūrę bavarai šiemet jau išleido naują hitą „Dėl populiarumo!“ ir surengė įspūdingą pasirodymą gimtojoje Klaipėdoje.

Jonavos arenoje Deivydas Zvonkus, Vilius Tarasovas ir Juozas Liesis koncertuos kartu su gyvo garso roko grupe, styginių kvartetu ir pritariančiais vokalistais. „Kartu su mumis scenoje bus net 14 žmonių. Viską atliksime gyvai. Stengsimės, kad dainos spinduliuotų tą pačią visų prisimenamą nuotaiką, bet su dar didesne energija, su dar didesniu polėkiu. Puikiai žinomi kūriniai suskambės visiškai naujoje kokybėje“, – sako „Bavarijos“ dainų muzikos autorius ir aranžuotojas D. Zvonkus.

„Bavarijos“ vyrai išskirtinį dėmesį viso koncerto metu skirs moterims, kurios yra Mamos, močiutės, žmonos, globėjos, kurios augina ar tik planuoja auginti vaikus.

Grupė „Bavarija“ per 21 gyvavimo metus surengė daugiau nei 600 gyvo garso pasirodymų Lietuvoje bei užsienyje, išleido 10 studijinių albumų, įrašė aibę topuose karaliavusių singlų, kuriuos įsigijo daugiau nei ketvirtis milijono žmonių. „Bavarija“ pelnė gausybę įvairiausių apdovanojimų ir nominacijų – Geriausias debiutas, Perspektyviausia grupė, Geriausia daina, Geriausia Lietuvos metų grupė, Populiariausias albumas ir t.t. „Bavarija“ yra vienintelis muzikinis kolektyvas Lietuvoje, oficialiai įvertintas net triskart platininio disko apdovanojimu.

Padėka ir šventė Mamai su grupe „Bavarija“ – gegužės 7 d., sekmadienį, 18 val. Jonavos sporto arenoje. 

 

bilietas per 1 min.
Pirkti bilietą