Šventinis koncertas

DATA

2018-12-15, 18:00 val.

Vieta

Šiaulių arena, Šiauliai

Kaina

19.00 - 33.00 €

Pirkti bilietą
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos

Nemokamai: vaikai iki 6 metų neužimantys papildomos vietos

Renginio trukmė: 2 val. 30 min.

Pertrauka: yra

Išankstiniai užsakymai (24 val. iki renginio pradžios): Vietoms prie staliukų priimami išankstiniai vaišių užsakymai. Užsisakant iš anksto taikoma 10% nuolaida. Kreiptis tiesiogiai telefonu: +370 671 34 555 TIK DĖL VAIŠIŲ UŽSAKYMŲ

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose, PayPost skyriuose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
  • Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)
Šventinis koncertas

ATM KOMPANIJA KVIEČIA!

DIDŽIOJI ŠVENTĖ ŠIAULIŲ ARENOJE!

Geriausias laikas švęsti metines šventes: Kalėdas ir Naujųjų metų sutikimą -  gruodžio vidury. Pasirenki sau labiausiai patinkantį koncertą, susirenki draugų būrį ir pirmyn. O jau po to likusias gruodžio dienas iki Naujųjų metų ramiai leidi su namiškiais ar draugais jaukioje namų aplinkoje.

Kaip tik toks koncertas

Gruodžio 15d. vyks Šiaulių arenoje. Didžiulis, grandiozinis, pompastiškas ir žinoma – nuotaikingas.

Tik pamanykite – scenoje bus arti šimto dalyvių. Atsiminkite dar ir tiek pat žmonių charakterių, nuotaikų, gausybės koncertinių aprangų ir t.t.

Kalbame apie renginį, pavadinimu:

ŠVENTINIS KONCERTAS

Atrodytų visi koncertai turėtų būti šventiniai, bet tai ne visai tiesa. Kas nebuvo koncerte, kuriame gyvai groja didžiulis simfoninis orkestras, dainuoja garsūs muzikinio teatro dainininkai, bei kitos scenos garsenybės – tas nepajuto šventinės koncerto dvasios!

Tad skubame išvardinti šio koncerto dalyvius:

Visų pirma tai KAUNO SIMFONINIS ORKESTRAS, diriguojamas M. Staškaus ir tuo beveik viskas pasakyta! Kaip?! Paklausite Jūs. O štai taip – tie kas lankėsi praeitais metais ir matė orkestro pasirodymą, neleis sumeluoti, jog plojimai po orkestro pasirodymo neleido muzikantams nulipti nuo scenos. Sunku nemėgti Štrauso valsų, Radeckio maršo ir kitų kūrinių. Juolab, jog orkestro pasirodymą paįvairins LIUDO MIKALAUSKO dainavimas, ZBIGNEVO LEVICKIO smuikavimas, bei spalvingas KAUNO VALSTYBINIO MUZIKINIO TEATRO artistų pasirodymas.

Ir Liudas Mikalauskas ir Zbignevas Levickis yra ne tik puikūs savo srities artistai, bet nemažiau nuostabūs scenos šoumenai. Su jų pasirodymu koncerte – gera nuotaika garantuota!

Ir tai tik koncerto pradžia. Vėliau koncertą įsiūbuos šiuo metu savo karjeros viršūnę pasiekęs Ovidijus Vyšniauskas. O jeigu dar yra Ovidijaus nemačiusių ar negirdėjusių, prisiminsime dainos pavadinimą: ,,Mažyte mano!‘‘ ir to pakaks.

Na, šio ,,ŠVENTINIO KONCERTO‘‘ metu žiūrovų laukia ir dar viena staigmena: RAIGARDAS TAUTKUS IR KAUNO ŠAMPANINIS CHORAS. Tai kolektyvas, kuris gali pasirodyti bet kurioje pasaulio scenoje ir niekur nepadaryti Lietuvai gėdos. Apie šį kolektyvą galima pasakyti tik tiek: profesionalumas, grožis ir elegancija! Dar tik pridursime, jog šampaninio choro dalyviai į šį koncertą susirinko iš įvairiausių Lietuvos bei Europos miestų specialiai šiam pasirodymui.

Koncertas bus tikrai šventiškas ir nuostabus: be jokios abejonės tai bus ,,gražiausias perlas‘‘ gruodžio mėnesio Šiaulių arenos koncertų karūnoje.

Todėl nereikėtų delsti nei šiauliečiams, nei miesto svečiams, nei pavieniams žiūrovams, nei įstaigų ar įmonių kolektyvams ir atkreipti dėmesį į šį ,,ŠVENTINĮ KONCERTĄ‘‘.

Ateikite patys, pasikvieskite savo draugus. Apdovanokite bilietais savo įstaigų darbuotojus ir net neabejokite, jog tai bus geriausia dovana švenčių proga!

Susidarius ženklesnėms žiūrovų grupėms verta kreiptis į koncerto organizatorių ATM KOMPANIJĄ. Galėsime susitarti į šį ,,ŠVENTINĮ KONCERTĄ‘‘ ir  ,,šventines‘‘ sąlygas.

#koncertai #šiauliai #ticketmarket #šventės

 

ORGANIZATORIUS:

UAB „Andersenas“

Įmonės kodas 304677376

Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas

Ne PVM mokėtojas

bilietas per 1 min.
Pirkti bilietą
Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.