Premjera! Spektaklis - diskoteka "Pietinia kronikas. Originals on the stage"

DATA

2018-03-24, 18:00 val.

Vieta

Šiaulių arenos mažoji salė, Šiauliai

Kaina

21.00 - 101.00 €

Pirkti bilietą
100% saugus apsipirkimas
Vietų kiekis ribotas
!

Pagrindinė renginio informacija

SVARBU: vietos yra sėdimos, tačiau nežymėtos

Nuolaidos: netaikomos

Nemokamai: vaikai nemokamai neįleidžiami

Renginio trukmė: 3 val. 30 min.

Pertrauka: yra

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose, PayPost skyriuose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
  • Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)

Nerealaus geruma Rimanta Kmitas popromans „Pietinia kronikas“ lip ant scenas!

Jūsų lauk įspūdings spektaklis-diskoteka Pietinia kronikas. Originals on the stage”! Po daugiau nei dvidešimt metų vėl galėsi pabazarint su normaliais gezais, čiolėm, fėjom, regbistais, menininkais, metalistais i policininkais! Da galėsi pašokt pagal gera muzikikę i prisimint senus – gerus - neramius laikus, kai baksas buvo Dievs.

Spektaklis „Pietinia kronikas. Originals on the stage“ žad būt originals, kokia da nebuva. Tai nenusakoma žanra spektaklis – tokia muzikine viena originala iš pietinia gyvenima istorija su gera humora i sentimentu doze. Kaži, a yr Šiauliuose toks originals, katras da neskaite „Pietinia kroniku“? Nu jei neskaite, tai tikrai girdėja, ka istorija sukas apie bachuriuką iš pietinia – Rimantą Kmitą, katras kaip visi normalūs pietinia bičai dienas leidž kažka „stumdydams“, žaidž regbį i tam chaotiškam santvarkų lūžia laikmety banda susigaudyt, kas gyvenime yra svarbu, i kuom originals skirias nuo padielkes. Iš eilinia turginia i treninginia Rimants pamažu tamp normaliu biču, kuris skaita geras knygas, klausas normalios muzikas i apskritai praded gaudytis, kas i kaip vykst. Tas sunkiai perteikiams laukinia kapitalizma laiks mums, tai patyrusiems, aiškiai paroda, kokie jauni i naivūs tada buvam, i koks gėris yra dabartine laisve. Bet visais laikais išliek svarbus tas pats klausims: o kas esi tu – originals a padielke?

Spektaklyje išgirsi ne tik gerus 1994-ųjų gabaliukus, bet i originalias dainas, kurių tekstus specialiai spektakliui paraše daba jau galim sakyt gyvs klasiks i kultinis autorius – Rimants Kmita. Visi spektakly vaidinantys aktoriai buva atrinkti per atvirą kastingą: jie tur skirtingą patirtį scenoj, bet visi yra kilę iš Šiaulių i visi laisvai kalb šiaulietiškai.

Spektaklis skirts suaugusiems žmoniems nuo 16 metų!

O daba dėmesia! Ypatings pasiūlyms! Mūsų bilietai yra dviejų rūšių: vieni paprasti, o kiti skirti mecenatui, t.y. tiems drąsiems i šauniems originalams, kurie nori ir gali prisidėt prie šio spektaklia atsiradima i gyvavima.  Jei esi neabejings kultūrai, teatrui i istorijai, jei jauti, ka gali sau tai leisti – pirk mecenata bilietą! Būsi įamžints į spektaklia, o kartu ir i miesta kultūras istorija bei patirsi ypatingą kūrybinės grupės dėmesį. 

Spektaklia režisierus i scenarijaus autorius – Antanas Gluskinas (originals iš Vilniaus, kuris suprant šiaulietiškai i kuris Šiauliuose pastate tik baruose rodomą spektaklį P. Lenca „Čia aš varatarius“).


Dainų tekstų autorius Rimantas Kmita


Kompozitorius Martynas Bialobžeskis


Kostiumų dailininkė Gabrielė Januškevičiūtė


Prodiuseriai Antanas Gluskinas ir Nomeda Šatkauskienė


Vaidina: Benita Vasauskaitė, Inga Jarkova, Monika Geštautaitė, Radvilė Bronušaitė, Goda Žukauskienė, Justinas Narvidas, Kornelijus Stučkus, Petras Šimonis.


Mados klausimais konsultuoj Danguolė ir Virgilijus Janulevičiai (121 STUDIJA)


Originalia nuotraukike skolin Giedrius Baranauskas


Spektaklį organizuoj VšĮ „Istartas“


Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Šiaulių miesto savivaldybė.


Spektaklio partneriai: Valstybinis Šiaulių dramos teatras, „Šiaulių kraštas“, Šiaulių televizija.

 
ORGANIZATORIUS:

VšĮ „Istartas“

Įmonės kodas 303163137

J. Adomaičio g. 11, Šiauliai

bilietas per 1 min.
Pirkti bilietą