Pažink Vilnių su AcroYoga!

DATA

2019-06-26, 18:00 val.

Vieta

Kalinausko g. 9 A, Vilnius

Kaina

11.00 €

Pirkti bilietą
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Vieta: užsiėmimai bus vedami įvairiose Vilniaus vietose (kai geras oras), todėl naujienas sekite facebook AcroYogaLt arba skambinti telefonu +370 600 43050 pasiteirauti dėl tikslios vietos

Trukmė: 1h 45min + laikas masažui (iki 1h)

Skambinkite: +370 600 43050

Pažink Vilnių su AcroYoga!


2019-ųjų vasara - pažinimo, sporto ir sveikatos vasara. Tad susitikime įvairiausiose, įdomiausiose ir gražiausiose Vilniaus vietose visą vasarą, o jei orai nelepins - visada galėsime grįžti į salytę Kalinausko g. 9a.

AcroYogos - meno tingėti elegantiškai balandžio iššūkis - pamišęs mėnuo aukštyn kojomis!

AcroYoga - tai giliųjų raumenų tvirtinimas, siekiant mobilizuoti bei sutvirtinti sąnarius, pagerinti judesių amplitudes ir užtikrintumą, sumažinti traumų tikimybę įprastiniame gyvenimo ritme, sumažinti lėtinių sėslaus gyvenimo bei darbo veiksnių grėsmę ir svarbiausia - stabilizuoti psichinę būklę keliant pasitikėjimą savimi bei plečiant komforto zonos ribas, kas leidžia ne tik jaustis stabiliau gyvenime ir esant iššūkiams, bet ir bendrai dažniau ir ilgiau išbūti atsipalaidavusioje, aiškaus proto būsenoje.

AcroYoga labai naudinga vadovams bei įmonių sąvininkams. Visiems žmonėms - kurių darbas veikia arba yra priklausomas nuo santykio su kitais žmonėmis, gebėjimo greitai priimti sprendimus ir užtikrintai įgyvendinti jau priimtus sprendimus.

Ypatingai svarbu, jog kiekvienas užsiėmimas bus labai skirtingas, akcentuojantis vis kitą esminę stovėjimo ant rankų dalį, leidžiantis vis geriau suprasti savo kūną ir atrasti asmeninius tikslus bei metodus. Šis aspektas leidžia saugiai prisijungti prie užsiėmimų bet kuriuo metu.

Kadangi šie užsiėmimai ir stovėjimo ant rankų siekis bus atliekamas AcroYogos metodologinės sistemos ribose, apkrovos tiek riešams, tiek poreikiai raumenims - gerokai mažesni, nei būtų dirbant individualiai. Taip pat komandinis darbas sumažina galimų pavojaus faktorių skaičių ir pagreitina tikslingą progresą. Progresas greitėja, nes smulkūs netikslumai pastebimi labai greitai ir nevirsta nepatogiais įpročiais. Tad mokinsimės stovėti ant rankų patogiai ir su šypsena!

Norintiems paskirti daugiau laiko siūlome rytinius užsiėmimus, šeštadieninius bei labai papildomai - individualius - skirtus tiksliai pagal Jūsų poreikius.

Užsiėmimas trunka 1h 45min + laikas masažui (iki 1h)

Užsiėmimai vyksta Kalinausko g. 9a, Vilnius.

Jei turite daugiau klausimų - klauskite Mūsų puslapyje Fb.com/AcroYogaLt

arba skambinkite: +370 600 43050

 

Užsiėmimai vyksta reguliariai, visus metus - bent 2k/sav.

 

Užsiėmimus veda žmogus sukūręs visas šias metodikas ir AcroYogos pradininkas Lietuvoje. Kiekviena metodika buvo derinta su kineziterapeutais, bei kitais savo sričių ekspertais. Jūs būsite prižiūrimi žmogaus turinčio daugiau nei 8 metų patirtį vien AcroYogos srityje, reguliariai ir be pertraukų vedančio užsiėmimus paskutinius 5 metus. Iki tol dirbusio su kitokiomis metodikomis, todėl tai nėra pirma pažintis su sportu, gydymu ar koučingu.

 

p.s.

keletas pavyzdžių:

Pamišusios veiklos bent kartą per mėnesį: https://www.youtube.com/watch?v=Z7bx7_3dJWU

Terapinis skraidymas ir elegancija: https://youtu.be/8aMLS9xzsP4

Realus, įprastas užsiėmimo galas: https://www.youtube.com/watch?v=5uiACq-_wc0

Pietų pertrauka su AcroYoga? https://youtu.be/wSWHsFCowrE

Pratimai pažengusiems: https://www.youtube.com/watch?v=7BenP-qWmaU

Iššūkiai kolegoms ir draugams (Ar poroms?): https://www.youtube.com/watch?v=EQMQeL76fs0

and HOW TO (kaip atlikti aukščiau paminėtą iššūkį: https://youtu.be/2LHrzmrElTI

 

ORGANIZATORIUS:

VŠĮ „Kuglis“

Įmonės kodas 303262555

Registracijos adresas: J. Savickio g. 4, Vilnius

 

bilietas per 1 min.
Pirkti bilietą
Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

PERKAMIAUSI