Naujųjų metų komedija "Šykštuolis"

DATA

2018-12-31, 19:00 val.

Vieta

Valstybinis Šiaulių dramos teatras, Šiauliai

Kaina

14.00 - 20.00 €

Pirkti bilietą
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: nuolaidos netaikomos

Renginio trukmė: 2 val.

Pertrauka: yra

Bilietai internetu: neparduodami likus 1 valandai iki spektaklio pradžios

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose, PayPost skyriuose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
  • Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)
Naujųjų metų komedija
Naujametinė komedija

„Šykštuolis“

Šventinės improvizacijos pagal spektaklį Moljero „Šykštuolis“/ rež. Rimantas Teresas

Trukmė – 2 val. (su pertrauka)

Vaidina: Juozas Žibūda, Aurimas Žvinys, Danguolė Petraitytė, Rolandas Dovydaitis, Nomeda Bėčiūtė, Vladas Baranauskas, Nijolė Mirončikaitė, Eduardas Pauliukonis, Antanas Venckus, Dalius Jančiauskas

Kaip Naujuosius 2019-uosius metus pasitiks garsiausias pasaulio šykštuolis Harpagonas? Ar pakili šventinė nuotaika suminkštins godumo jausmo užvaldytą Šykštuolio širdį?

Valstybinio Šiaulių teatro scenoje „Šykštuolio“ istorija gyvuoja jau daugelį metų, tačiau atėję į šį šventiškai atsinaujinusį, naujametine nuotaika, šmaikštumu ir improvizacijomis trykštantį spektaklį su nauja energija leisimės į seną kaip pasaulis jausmų, intrigų, meilės ir pinigų valdomą nuotykių sūkurį. Gal gi šį kartą meilės aistra pagaliau įveiks godumo aistrą ? Tuomet, labai gali būti, kad tai bus paskutinis „Šykštuolio“ pasirodymas mūsų teatro scenoje.

„Šykštuolis“ – bene populiariausia komedijų meistro Moljero (Moliere) pjesė. Komedijos centre – dviejų vaikų tėvas, našlys Harpagonas. Ryškiausias jo charakterio bruožas – šykštumas, įveliantis visus pjesės veikėjus į ištisą nesusipratimų grandinę. Bet kurioje situacijoje, net ir meilės akivaizdoje, Harpagonas galvoja tik apie pinigus ir savo turtus. Ar, norėdamas atgauti pavogtą pinigų skrynelę, šykštuolis Harpagonas vis tik leis savo dukrai ir sūnui tuoktis su mylimaisiais?

Visi pasaulio šykštuoliai linkę pamiršti, kaip greitai bėga laikas ir koks trumpas gyvenimas. „Šykštuolis visada skursta“, – buvo įsitikinęs Horacijus, o štai Harpagonas, supainiojęs jam patikusios sentencijos „Reikia valgyti, kad gyventume“ žodžius, kartoja: „Reikia gyventi, kad valgytume“.

O dėl ko ateinančiais metais gyvensime mes? – su atvira šypsena klausia šio šventinio spektaklio kūrėjai.

 

ORGANIZATORIUS:

Valstybinis Šiaulių dramos teatras

Įmonės kodas: 190755170

Tilžės g. 155, Šiauliai LT-76297

 

 

bilietas per 1 min.
Pirkti bilietą
Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

PERKAMIAUSI