LIVE ROCK SHOW: Alphaville, Secret Service

DATA

2018-12-21, 19:00 val.

Vieta

Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda

Kaina

21.00 - 42.00 €

Pirkti bilietą
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos

Nemokamai: iki 6 metų (imtinai), pateikiant amžių įrodantį dokumentą, neužimant papildomos vietos

Renginio trukmė: ~ 2 val.

Pertrauka: yra

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose, PayPost skyriuose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
  • Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)
LIVE ROCK SHOW: Alphaville, Secret Service

Live Rock Show: Alphaville, Secret Service

Sukurti nepamirštamą gyvos roko muzikos šou. Su tokiu tikslu į Lietuvą dviems koncertams –  gruodžio 21 dieną Klaipėdos „Švyturio“ arenoje bei gruodžio 22 d. Šiaulių arenoje, atvyksta garsiausios devintojo dešimtmečio grupės – amžinai jauni vokiečiai „Alphaville“ bei tikrą viesulą į sceną įsukantys švedai „Secret Service“.

„Tikri įspūdžiai - su gyva muzika”. Taip trumpai galima apibrėžti pagrindinę šio renginio idėją. Atsižvelgiant į augančius klausytojų poreikius, kuriems „fonuškė“ jau nebedaro įspūdžio, renginio organizatoriai nusprendė sujungti dvi kokybišką, gyvą muziką atliekančias grupes ir žiūrovams parengti tikrą „Live Rock Show“ vakarėlį.

„Alphaville“ vyrukai ne veltui dažniausiai yra apibūdinami kaip „amžinai jauni“. Būtent jų legendinis hitas „Forever Young“ yra neatsiejama visos muzikos istorijos dalimi, kurio žodžius iki pat šiol gali nesunkiai sudainuoti ir moksleiviai ir senjorai.

Jau daugiau nei tris karjeros dešimtmečius konertuojanti grupė ir toliau išlaiko aukščiausius populiarumo reitingus ne tik Europoje, bet ir JAV, Pietų Afrikoje ir net Japonijoje. Trijulės sąskaitoje – šeši studijiniai albumai bei pasaulinio pripažinimo sulaukę kūriniai: „Big In Japan“, „Sound Like a Melody“, „A Victory of Love“. Elektroninės muzikos patriarchai žada sukurti pašėlusią atmosferą, kurioje sėdinčių savose vietose neliks.

Ne mažesnio pripažinimo muzikos pasaulyje yra sulaukusi ir kita į Lietuvą sugrįžtanti grupė – „Secret Service“. Kuomet ilgaplaukiai švedai koncertuose uždainuoja „Ten O‘Clock Postman“ kyla tikra euforija, o susirinkusi minia išlaisvina visus savo šokių judesius. Didžiausias pasaulio scenas užkariavusios new wave, roko ir pop muzikos stilių propaguojančios grupės hitai „Oh Susie“, „Flash in the Night“ įvairiose Europos šalyse gerino radijo stočių populiarumo rekordus.  Pastaruoju metu „secretai“ išgyvena tikrą renesansą – už gyvą muziką itin vertinama ketveriukė yra kviečiama koncertuoti ne tik į didžiausias Europos arenas, bet ir į pasaulyje dominuojančius muzikos festivalius.

Įspūdinga scena, aukščiausios kokybės garso technika, moderniausi LED ekranai ir abejingų nepaliksiantis gyvos muzikos šou – „Alphaville“ bei „Secret Service“ desertas tik Klaipėdoje ir Šiauliuose!

 

ORGANIZATORIUS:

UAB „Raudoni muzikiniai vakarai“

Kreivoji g. 37, Šiauliai 

Juridinio asmens kodas 304131911

PVM kodas LT100009868517

 

bilietas per 1 min.
Pirkti bilietą
Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

PERKAMIAUSI