Lietuvos balsas. Pusfinalis

DATA

2018-12-23, 19:00 val.

Vieta

Šiaulių arena, Šiauliai

Kaina

10.00 - 33.00 €

Pirkti bilietą
100% saugus apsipirkimas
AKCIJA: Pridėjus 10 ir daugiau bilietų, taikoma 20.00% nuolaida bilietui. i
Galioja kainoms: 8.00€, 10.00€, 13.00€

Daugiau informacijos rasite „pagrindinė renginio informacija“ skiltyje

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: perkant 10 ir daugiau bilietų taikoma 20% nuolaida

Nemokamai: vaikai nemokamai neįleidžiami

Renginio trukmė: 2 val. 30 min.

Pertrauka: nėra

Išankstiniai užsakymai (24 val. iki renginio pradžios): Vietoms prie staliukų priimami išankstiniai vaišių užsakymai. Užsisakant iš anksto taikoma 10% nuolaida. Kreiptis tiesiogiai telefonu: +370 671 34 555 TIK DĖL VAIŠIŲ UŽSAKYMŲ

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose, PayPost skyriuose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
  • Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)
Lietuvos balsas. Pusfinalis

PUSFINALIS

Pasauliniu fenomenu tapęs, kokybiškiausias muzikinis projektas šalyje „Lietuvos Balsas“ pradeda galingą šeštojo sezono pusfinalį! Roko žvaigždė Justinas Jarutis, elektroninės muzikos kūrėjas ir atlikėjas Leonas Somovas, aktorė ir dainininkė Inga Jankauskaitė ir jau ketvirtą projekto sezoną skaičiuojantis Donatas Montvydas bei jų komandų stipriausieji susikaus, kad turėtų galimybę dėl geriausiojo titulo kovoti didžiajame finale!

Gyva muzika, odą šiurpinantys galingi balsai, įspūdingi ir netikėti pasirodymai su galingiausiais šalies balsais, kurie jau spėjo užkariauti visos Lietuvos širdis. Kas bus tie atlikėjai, kurie turės galimybę ir toliau kovoti dėl šių metų „Lietuvos Balso“ titulo ir keliauti į finalą - jūs galite pamatyti tai gyvai!

Jau Gruodžio 23 d. 19 val. Šiaulių arenoje - Lietuvos balso pusfinalis kartu su vedėju Rolandu Mackevičiumi, scenos grandais Justinu Jaručiu, Inga Jankauskaite, Leonu Somovu, Donatu Montvydu, netikėtais svečiais ir didžiausiomis 6-ojo sezono žvaigždėmis!

 

Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

ORGANIZATORIUS:

Všį Bekaras

Įmonės kodas 30301734

Eigulių g. 2, Vilnius

 

bilietas per 1 min.
Pirkti bilietą
Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

PERKAMIAUSI