Lainius ir grupė su programa "Kitos durys"

DATA

2017-10-13, 19:00 val.

Vieta

Šiaulių arenos mažoji salė, Šiauliai

Kaina

13.00 €

Pirkti bilietą
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos

Nemokamai: vaikai iki 6 metų neužimantys papildomos vietos

Trukmė: 2 val.

Organizatorius: VšĮ Pramogų sala

Išankstiniai užsakymai: Vietoms prie staliukų priimami išankstiniai vaišių užsakymai. Užsisakant iš anksto taikoma 10% nuolaida. Tai patogiau, pigiau ir greičiau. Kreiptis tiesiogiai telefonu: +370 671 34 555 Lina

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose, PayPost skyriuose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
  • Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)

„ K I T O S   D U R Y S “ – koncertas kuri verta pamatyti! Puikus Garsas ir šviesos, Videoprojekcijos ir Efektai, Nuoširdus ir originalus ŠOU, Nepamirštamos Dainos...


Lainius (Laimontas Dinius), vienas originaliausiu lietuvškos „intelligent pop-rock“ scenos atlikeju, kompozitoriu ir prodiuseriu, su grupe parengė naują ir įspūdingą koncertinę programą, kuri tikrai išsiskiria lietuviškojoje pop scenoje dainų originalumu, įvairove, atlikimo idejomis ir energija. Išskirtinis Lainiaus dainų bruožas – originalūs, įdomūs, nuotaikingi ir gilūs tekstai, įvairi, melodinga, uždeganti ir nemonotoniška muzika.

Be kita ko Lainius – puikus renginių režisierius ir vedėjas. 2017 pradžioje pasirodė naujas albumas „Kitos durys“, kuris po ankstesniojo antologinio ir limituoto albumo „Širdis“, dar labiau maloniai nustebins daugelį kokybiškos lietuviškos synth-pop-rock muzikos gerbejų.

Koncertinė programa, prasidedanti melodingais elektro-pop štrichais ir melodijomis, įsibėgėja ir muzikos bei atlikimo trykštanti energija nepalieka abejingų, nes didžioji dalis koncertinės programos – puikiai dar iš auksinių Rondo laikų žinomi Lainiaus hitai, skambantys naujai ir galingai.

Tokios dainos kaip „Tau“ „Širdis„, „Lėle“, „Viskas gerai“, „Dervišas“, „Aš ateisiu“, „Atsiprašau“ , „Rugiuose“/Hiperbolė/ ir, žinoma, naujausi hitai „Kitos durys“, „Gera diena“ bei daugelis kitų,- dovanoja puikios nuotaikos ir emocijų puokštę!

Daugiau informacijos facebook‘e: https://www.facebook.com/Lainius-ex-Rondo-649741488498826/?ref=bookmarks

https://www.youtube.com/watch?v=Vkvhm-7snwo

https://www.youtube.com/watch?v=gJhdZtJD0kQ

https://www.youtube.com/watch?v=maJcrdZcz3s

https://www.youtube.com/watch?v=yRQmxXMKbgI

bilietas per 1 min.
Pirkti bilietą