Koncertas "Lietuviškos Kalėdos"

DATA

2018-12-26, 19:00 val.

Vieta

Šiaulių arena, Šiauliai

Kaina

17.00 - 29.00 €

Pirkti bilietą
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos

Nemokamai: iki 6 metų (imtinai), pateikiant amžių įrodantį dokumentą, neužimant papildomos vietos

Renginio trukmė: -

Pertrauka: yra

Išankstiniai užsakymai (24 val. iki renginio pradžios): Vietoms prie staliukų priimami išankstiniai vaišių užsakymai. Užsisakant iš anksto taikoma 10% nuolaida. Kreiptis tiesiogiai telefonu: +370 671 34 555 TIK DĖL VAIŠIŲ UŽSAKYMŲ

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose, PayPost skyriuose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
  • Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)
Koncertas

Lietuviškos Kalėdos

Šiaulių arena pristato: antrąją Šv.Kalėdų dieną, gruodžio 26 -ąją 19 val. tikras, geras „Lietuviškas Kalėdas“ su atlikėjais ir dainomis, kurie sukurs ypatingą šventinę atmosferą, o atvykę žiūrovai galės atsipalaiduoti dainuodami kartu!

Energingieji „2 Donatai“, vietoje nenustygstantys publikos numylėtiniai Irūna Puzaraitė ir Marius Jampolskis bei legendinės grupės „Hiperbolė“ vokalistas, gitaros virtuozas Igoris Berinas.

Ši kompanija žada linksmiausias, nuotaikingiausias, audringiausias ir muzikaliausias Kalėdas visoje Lietuvoje!

Grupė „2 Donatai” pastaraisiais metais yra viena iš daugiausiai koncertuojančių grupių Lietuvoje. Vaikinų sąskaitoje jau du muzikiniai albumai : „Viskas pusiau” ir „Man nereikia debesų”, o daugumos dainų „Youtube“ peržiūros viršiji tris milijonus! Grupės nariai, Donatas ir Karolis, savo koncertinėje programoje vis daugiau atlieka ir savo autorinių dainų, kurios nemažiau nei populiariausių scenos senbūvių, susilaukia itin didelio klausytojų dėmesio. Jau kitais metais „2 Donatai” švęs 5 -erių metų jubiliejų!
Ne ką mežesnių žiūrovų simpatijų sulaukia publiką visuomet įaudrinantys dviejų sidabrinių gervių laimėtojas aktorius Marius Jampolskis ir televizijos žvaigždė, buvusi grupės „Mokinukės“ lyderė Irūna Puzaraitė-Čepononienė. Du auksinius mikrofonus laimėjęs vienas populiariausių duetų Lietuvoje savo kūrybiškumu žiūrovus tiesiog privečia ploti, kvatotis, dainuoti kartu ir mėgautis kiekviena akimirka.

Po pauzės, trukusios daugiau nei dešimtmetį, kompozitoriui bei gitaristui Igoriui Berinui pribrendo noras su savo ir jaunesne karta pasidalinti širdis jau užkariavusiais hitais, o taip pat – nemaža porcija naujųjų dainų. „Hiperbolės“ kūrybinę ugnį nuo 1978 metų energingai kurstęs ir po šios grupės vėliava padovanojęs per 50 įsimintinų kūrinių Igoris Berinas sugrįžo į sceną. Igoris žada, kad šis žingsnis tikrai netaps trumpalaikiu projektu. Gyvo garso vakare turėsime galimybę įvertinti turtingą grupės repertuarą – skambės paties Igorio sukurtos ir visų mintinai žinomos „Vasara“, ‚Pamiršk mane“, „Ieškosiu tavęs“, „Kodėl“, „Fėja“, gausybė kitų grupės šlagerių ir puokštė dar niekam negirdėtų dainų, sukurtų pastaraisiais metais.

 

ORGANIZATORIUS:

VšĮ „Pramogų sala“

PVM kodas: LT100002453919

Įmonės kodas: 300149214

J. Jablonskio g. 16,  LT – 78162 Šiauliai

 

bilietas per 1 min.
Pirkti bilietą
Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

PERKAMIAUSI