Jurij Shatunov su naujausia programa "Netylėk" ir geriausiomis dainomis

DATA

2020-01-17, 19:00 val.
Penktadienis

Vieta

Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda

Kaina

Nuo 21.00 €

Pirkti bilietą
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos

Nemokamai: vaikai iki 6 metų neužimantys papildomos vietos

Renginio trukmė : 2 val. 30min

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose, PayPost skyriuose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
  • Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)
Jurij Shatunov su naujausia programa

Jurij SHATUNOV  su naujausią savo programą " Ne molchi...& lutsheje"

Sausio 17 d. Švyturio arenos scenoje pasirodys Rusijos estrados Legenda, Trijų dešimtmečių dievaitis– Jurijus Šatunovas! 

Programoje „Netylėk“ skambės pamėgtos dainos ir naujos kompozicijos, sukurdamos nuoširdumo, romantikos ir pirmosios meilės atmosferą.

Jurijus – milijonus gerbėjų turintis dainininkas, vienas iš nedaugelio, kurie metams bėgant nenuvylė savo klausytojų. Vis tas pats jaunas balsas, atpažįstamas stilius, patraukli išvaizda, amžinos ir širdžiai artimos meilės temos, skambančios pilnutėlėse salėse ir kerinčios publiką. «Детство»(Detstvo),  «Письмо »(pismo), «А лето цвета»(A leto cveta), «Не бойся» (Ne bojsia), «Запиши мой голос»(Zapishi moj golos) – be šių dainų neįmanoma įsivaizduoti nė vieno Jurijaus Šatunovo koncerto. Ilgai lauktos melodijos skambės ir per šį pasirodymą. Jurijus taip pat nudžiugins savo gerbėjus kompozicijomis iš šiuolaikinės savo kūrybos: «С Днём Рождения»( S dnem rozhdenija) , «Тет-а-тет»(Tet-a-Tet), «Жизнь моя»(Zhiznʼ moja), «Ромашки»(Romashki) ir daugeliu kitų hitų, kuriems Jūs tikrai neliksite abejingi!

Nuoširdus ir atviras, jausmingas ir žavus artistas dosniai dalijasi savo energija ir „įžiebia“ publiką vos pasirodęs. Ateikite į amžinai jaunos Jurijaus Šatunovo muzikos koncertą ir „siauskyte" su juo!

Susipažinti su šiuolaikiniais ir senais dainininko hitais galima oficialiame jo „YouTube“ kanale Юрий Шатунов ♪ https://www.youtube.com/user/YuriyShatunov

ORGANIZATORIUS:

MB "Jūsų pramogos"

Įmonės kodas 305130381

PVM mokėtojo kodas LT100012678717

Varpo g. 55A-8, Šiauliai

bilietas per 1 min.
Pirkti bilietą
Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.