Jubiliejinis šou "Grok susimildamas"

DATA

2021-12-30, 18:00 val.
Ketvirtadienis

Vieta

Joniškio kultūros centras, Joniškis

Kaina

13.00 €

Pirkti bilietą
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos

GALIMYBIŲ PASAS: PRIVALOMAS (GP galima išsiimti ir pasidarius greitąjį antigenų testą). Daugiau informacijos gpasas.lt

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose, PayPost skyriuose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Jubiliejinis šou

Jubiliejinio Šou  „GROK  SUSIMILDAMAS“                                                                                             .                                                              

Gruodžio 30d. 18.00 val. Joniškio  Kultūros centrą sudrebins dainų autoriaus ir atlikėjo, vieno iš legendinės grupės „Hiperbolė“ įkūrėjų-Viktoro Prapro  jubiliejinis ,naujametinis šou GROK SUSIMILDAMAS“. Tai dainos, šokio ir muzikos „fiesta“, kurioje skambės visų laikų  gražiausios dainos: „Tu grok“, „Daktarai“, „Išgalvotas gyvenimas“,  „Laužai“, „Aš dar dainuosiu“, “Kelio pradžia“, „Kai nieko neturi“, „Dėkoju tau, „Primadona“ , „Gražuolė Lietuvaitė“ ir kiti kūriniai, su kuriais užaugo kelios populiariosios muzikos mylėtojų kartos, nes juos skirtingu laiku atliko grupė „Hiperbolė“ ir kiti  žymiausi Lietuvos  atlikėjai. Šį nuotaikingą šou papuoš 40  kompl. spalvingų sceninių rūbų, specialūs efektai ir puiki scenografija, o išskirtinis maestro Viktoro  Prapro  pasirodymas , nepaliks salėje abejingų. Taip pat žiūrovus džiugins koncerto svečiai- dainininkai  ir uždegančiais šokiais visus žavės temperamentingieji TV projekto „ Šok su žvaigžde“ dalyviai. Būtinai aplankykite šį nuostabų reginį. Gerą nuotaiką - garantuojame!       

Informacija ir bilietų platinimas: www.ticketmarket.lt  ir KC  kasoje

 

ORGANIZATORIUS:

Vš.Į. Muzikos turo renginiai“

Adresas: Krokuvos 8a-18, Vilnius

Įmonės kodas 302471057

bilietas per 1 min.
Pirkti bilietą
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.