Gėlių festivalis "Vasarvidžio nakties sapnas 2020" | Savaitgalis ir šventinė diena

DATA

Nuo 2020-07-04, 12:00 val.
Iki 2020-10-04, 21:00 val.

Vieta

Pakruojo dvaras, Pakruojis

Kaina

Nuo 12.00 €

Pirkti bilietą
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nemokamai: vaikai iki 6 metų (imtinai)

Nuolaidos: Moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems bilieto kaina 12 €

Renginio trukmė: iki 22 val.

Bilietas galioja: vienai pasirinktai dienai

Bilieto panaudojimas: Šis bilietas tinka pasirinktai savaitgalio ar šventinei dienai

Svarbi informacija

  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Gėlių festivalis
Šią vasarą atverčiame naują V. Šekspyro pjesės „Vasarvidžio nakties sapnas“ puslapį, kuris jus nukels į gėlėtą ir magišką pasaulį – šekspyriškos fantazijos kupiną sapną 2020! Jame dvaras pražysta milijonais gėlių žiedų, kiekviena jo kertelė pasakoja savo istoriją, o gėlė – savo spalvingą ir kvapnų gyvenimą.
 
Būdami gėlėčiausios vietos Lietuvoje po atviru dangumi dalimi grožėsitės milijonais žiedų, atskleisite meilės eliksyro gamybos paslaptis, dvaro gyvenimo subtilybes. Jūsų lauks dar daugiau nei praeitais metais gėlių ir skirtingų jų rūšių, praeitų metų kūrinių naujame amplua ir visiškai naujų, dar neregėtų mistinių gėlių skulptūrų, dvariškų užsiėmimų ir meninių sprendimų. Kiekvienas grožėdamasis magišku XIX a. pasauliu su Antikos laikų elegancijos prieskoniu galės išgirsti, ką kalba gėlės, praeiti širdžių alėja, Kupidonui palietus – išlaisvinti savo jausmus ir atrasti savo mylimiausios gėlės žiedą.
 
Šiais metais festivalio metu, ypač savaitgaliais, atvykusiuosius stebins ir džiugins Šiaulių ir Penevėžio teatrų aktoriai, kurie įkūnys spalvingus V. Šekspyro pjesės personažus. Lankytojai patys patirs ir nuotaikingai išgyvens komedijos situacijas, kurias šiemet režisuos žymus ispanų gatvės teatro, cirko ir operos režisierius Adrianas Schvarzsteinas.
 
Vasarvidžio nakties sapnas 2020 Pakruojo dvare – vieta, kur skleidžiasi gėlių magija.
 
 
ORGANIZATORIUS:

VšĮ Pakruojo Teodoras

Įmonės kodas 305316172

Adresas Ramybės g. 4-70, LT-02103 Vilnius

bilietas per 1 min.
Pirkti bilietą
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TICKET MARKET teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TICKET MARKET veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.