Nuo 2017-02-19, 08:00 val.
Iki 2017-02-19, 21:00 val.
Šiaulių arena, Šiauliai
0.00 €
Nuolaidos: moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems nuolaida 1.5 €
Nemokamai: vaikai iki 6 metų neužimantys papildomos vietos ir su vienu iš tėvų
Pirkdami bilietą remiate savo miesto komandą! Būk jos dalimi!
Varžybų metų jūsų laukia specialūs konkursai, žaidimai, kuriuose galėsite laimėti vertingų rėmėjų prizų!
Turnyre dalyvaus aštuonios komandos iš įvairių Europos šalių:
Šiaulių "Gintra-Strektė-Universitetas" (Lietuva)
"MSC Sumchanka" (Ukraina)
"East Grinstead" (Anglija)
"Ards Ladies HC" (Airija)
"Lille MHC" (Prancūzija)
"Partille SC" (Švedija)
"Dundee Wanderers" (Škotija)
Visą trijų dienų tvarkaraštį galite rasti čia: http://eurohockey.org/competitions/eurohockey-indoor-club-trophy-women/
Date |
Time |
# |
Home |
Score |
Away |
Status |
Info |
17 Feb |
10:00 |
01 |
Dundee Wanderers (SCO) |
East Grinstead (ENG) |
Upcoming |
Pool A |
|
11:10 |
02 |
MSC Sumchanka (UKR) |
Lille MHC (FRA) |
Upcoming |
Pool A |
||
12:20 |
03 |
Ards Ladies HC (IRL) |
Gintra Strekte Uni HC (LTU) |
Upcoming |
Pool A |
||
13:30 |
04 |
Partille SC (SWE) |
East Grinstead (ENG) |
Upcoming |
Pool A |
||
16:00 |
05 |
Dundee Wanderers (SCO) |
Lille MHC (FRA) |
Upcoming |
Pool A |
||
17:10 |
06 |
Ards Ladies HC (IRL) |
MSC Sumchanka (UKR) |
Upcoming |
Pool A |
||
18:20 |
07 |
Partille SC (SWE) |
Gintra Strekte Uni HC (LTU) |
Upcoming |
Pool A |
||
18 Feb |
10:00 |
08 |
Partille SC (SWE) |
MSC Sumchanka (UKR) |
Upcoming |
Pool A |
|
11:10 |
09 |
Ards Ladies HC (IRL) |
East Grinstead (ENG) |
Upcoming |
Pool A |
||
12:20 |
10 |
Gintra Strekte Uni HC (LTU) |
Dundee Wanderers (SCO) |
Upcoming |
Pool A |
||
13:30 |
11 |
Lille MHC (FRA) |
Partille SC (SWE) |
Upcoming |
Pool A |
||
16:00 |
12 |
East Grinstead (ENG) |
MSC Sumchanka (UKR) |
Upcoming |
Pool A |
||
17:10 |
13 |
Dundee Wanderers (SCO) |
Ards Ladies HC (IRL) |
Upcoming |
Pool A |
||
18:20 |
14 |
Gintra Strekte Uni HC (LTU) |
Lille MHC (FRA) |
Upcoming |
Pool A |
||
19 Feb |
08:00 |
15 |
Dundee Wanderers (SCO) |
Partille SC (SWE) |
Upcoming |
Pool A |
|
09:10 |
16 |
Lille MHC (FRA) |
Ards Ladies HC (IRL) |
Upcoming |
Pool A |
||
10:20 |
17 |
Gintra Strekte Uni HC (LTU) |
East Grinstead (ENG) |
Upcoming |
Pool A |
||
11:30 |
18 |
Dundee Wanderers (SCO) |
MSC Sumchanka (UKR) |
Upcoming |
Pool A |
||
12:40 |
19 |
Ards Ladies HC (IRL) |
Partille SC (SWE) |
Upcoming |
Pool A |
||
13:50 |
20 |
East Grinstead (ENG) |
Lille MHC (FRA) |
Upcoming |
Pool A |
||
15:00 |
21 |
Gintra Strekte Uni HC (LTU) |
MSC Sumchanka (UKR) |
Upcoming |
Pool A |