Elvis Presley show: Martynas Kavaliauskas ir Kauno Bigbendas | Mažeikiai

DATA

2017-12-02, 18:00 val.

Vieta

Mažeikių kultūros centras, Mažeikiai

Kaina

12.70 - 17.30 €

Pirkti bilietą
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: Netaikomos

Nemokamai: vaikai nemokamai neįleidžiami

Renginio trukmė: 2 val.

Pertrauka: yra

Bilietų kasos darbo laikas: 15:00 - 18:00 d. d.

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose, PayPost skyriuose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
  • Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)

ELVIS PRESLEY SHOW SUGRĮŽTA!

Martynas Kavaliauskas. Šis velnioniškai talentingas jaunas artistas per pastaruosius kelerius metus, ko gero, visapusiškai atskleidė savo neįtikėtinus sugebėjimus. Jeigu kas iki šiol nežinojo – kas jis, tai šiandien galime drąsiai teigti, kad jis nustebino daugelį kritikų ir pranoko nemažą dalį kolegų.
Nugalėjęs TV projektuose „Šok su manimi“ ir „Muzikinė kaukė“, įrodė, kad gali fenomenaliai įsikūnyti tiesiog į bet ką ir identiškai atkartoti daugelio pasaulio dainininkų balsą ir kūno kalbą. Šie talentai buvo pastebėti didžiosios teatro scenos režisierių ir tais pačiais metais Martynas tapo Anželikos Cholinos šokio teatro solistu ir atliko vieną pagrindinių vaidmenų šokio spektaklyje „Otelas“ bei tapo pačiu ryškiausiu tarptautinio miuziklo „RENT“ personažu – Angel, Martynas taip pat yra Kauno valstybinio muzikinio teatro solistas.
Martynas – tai žmogus, kuris televizijos, muzikos ir teatro scenose pirmyn žengia gigantiškais žingsniais ir visada stengiasi būti geriausias. Martyno gebėjimas įsikūnyti į personažus ir žavėjimasis rokenrolo kultūra padėjo sukurti šį unikalų projektą – „ELVIS PRESLEY SHOW“!
Pasauliniais ir amžinais hitais tapusios Elvio dainos šįkart suskambės visiškai naujai. Šiame koncerte išgirsite modernias, specialiai šiam projektui kurtas orkestruotes, kurios ypatingai praturtina ir subtiliai keičia Elvio Preslio dainas. Nepraleiskite ypatingos progos pasimėgauti muzikaliu ir profesionaliu gyvos muzikos šou.
Šis koncertas unikalus tuo, kad Martynas scenoje pasirodys drauge su Kauno bigbendu, diriguojamu Petro Tadaro.
Daugiau nei 30 žmonių scenoje, unikalios scenos dekoracijos, atitinkančios šeštojo dešimtmečio laikų stilistiką, ir originalūs kostiumai neabejotinai sukurs atmosferą, kuri alsuoja 20a. Rokenrolo ikonos – Elvio Preslio dvasia.
Ši nepaprasta idėjų, repeticijų ir kūrybos sintezė šiandien tapo išskirtiniu koncertu, kurį jau gruodžio mėnesį galėsite išvysti savo mieste – Mažeikiuose.

Šventinis stebuklas prasideda čia.

Koncerte dalyvauja: Profesionalus džiazo orkestrasMartynas KavaliauskasŠokėjai ir pritariantys vokalistai

ORGANIZATORIUS:

VšĮ ,,Kultūros ir medijų namai"

kodas 304471554

adresas Islandijos pl. 95-57

bilietas per 1 min.
Pirkti bilietą