AcroYoga | Rytai |

DATA

2019-04-29, 07:00 val.

Vieta

Kalinausko g. 9 A, Vilnius

Kaina

11.00 €

Pirkti bilietą
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Vieta: Kalinausko g. 9 A, Vilnius

Trukmė: 45-50 min.

Skambinkite: +370 600 43050

AcroYoga | Rytai |


Sveiki!

Norisi, kad ryte kūnas saugiai ir nuosekliai išsibudintų ir pakiltų energijos lygmuo? Kad visą dieną būtų lengva judėti, būtų daug jėgų ir pasitikėjimo savimi? Kad būtų lengva išsaugoti gerą nuotaiką?

Darbo dienos metu mums reikia, kad gerai veiktų smegenys, tad ir pratimai, kuriuos atliksime - bus tokie, kad nenualintų mūsų kūno, bet energizuotų - pagerintų kraujotaką ir taip leistų deguonies prisotintam kraujui maitinti smegenis.

Būtent toks mūsų tikslas - gera, kupina rezultatyvaus produktyvumo diena, kad vakare dar būtų parako IR motyvacijos gyventi gyvenimą apie kurį norisi pasakoti ne tik aplinkiniams, bet ir visam pasauliui!

Jei turite daugiau klausimų rašykite mums žinute čia: fb.com/AcroYogaLt

skambinkite: +370 600 43050

ir registruokitės:

https://forms.gle/jXMdVjRk236nnSXYA

Vieta: Kalinausko g. 9a

Trukmė: 45-50min

Užsiėmimus veda žmogus sukūręs visas šias metodikas ir AcroYogos pradininkas Lietuvoje. Kiekviena metodika buvo derinta su kineziterapeutais bei kitais savo sričių ekspertais. Jūs būsite prižiūrimi žmogaus turinčio daugiau nei 8 metų patirtį vien AcroYogos srityje, reguliariai ir be pertraukų vedančio užsiėmimus paskutinius 5 metus. Iki tol dirbusio su kitokiomis metodikomis, todėl tai nėra pirma pažintis su sportu, gydymu ar koučingu.

ORGANIZATORIUS:

VŠĮ „Kuglis“

Įmonės kodas 303262555

Registracijos adresas: J. Savickio g. 4, Vilnius

 

bilietas per 1 min.
Pirkti bilietą
Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.