Žaidimas "AUKSINIS BILIETAS"

Loterija-žaidimas AUKSINIS BILIETAS
Taisyklės

1. Kiekvienas, norintis dalyvauti žaidime, privalo įsigyti žaidimo bilietą. Žaidimo bilietą įsigyti galima perkant bilietus į kitą renginį arba prisijungus prie vartotojo paskyros skiltyje "Pasiūlymai".
2. Įsigijus žaidimo bilietai atsiunčiami el. paštu arba juos galima rasti interneto svetainės vartotojo skiltyje „Pasiūlymai“.
3. Loterijos-žaidimo kainą nustato loterijos-žaidimo organizatorius. Bilieto kaina 1,00 €/vnt. nuo 2019 m. sausio 3 d.
4. Žaidimo bilietų įsigijimo kiekis yra neribojamas.
5. Žaidimo prizas – 2 kvietimai į loterijos-žaidimo organizatoriaus platinamą renginį. Kokio renginio kvietimai dovanojami nustato loterijos-žaidimo organizatorius, atsižvelgdamas į laimėtojo gyvenamąją vietą ar kitus faktorius bei ar loterijos-žaidimo organizatorius turi šiam tikslui skirtų kvietimų.
6. Kiekvieno žaidimo metu yra atsitiktinai išrenkamas 1 laimingas žaidimo bilietas.
7. Kiekvieno žaidimo laimėtojo išrinkime dalyvauja tik praėjusios savaitės žaidimo bilietų numeriai.
8. Žaidimo nugalėtojai išrenkami atsitiktiniu būdu kiekvieną savaitės pirmadienį.
9. Žaidimo savaitės „Auksinis bilietas“ ir jo numeris paskelbiamas „Facebook“ (TicketMarket.lt) bei „Instragram“ paskyrose (TicketMarketLt) bei informuojamas asmeniškai, jeigu yra turimi laimingo žaidimo bilieto turėtojo kontaktiniai duomenys.
10. Jeigu paskelbus savaitės žaidimo auksinį bilieto numerį su šio bilieto turėtoju susisiekti nepavyksta arba jis pats nesikreipia dėl prizo atsiėmimo per 7 dienas nuo savaitės „Auksinio bilieto“ paskelbimo – prizas grįžta atgal loterijos-žaidimo organizatoriui.
11. Kiekvienas, įsigijęs žaidimo bilietą, patvirtina, kad susipažino ir sutinka su šiomis taisyklėmis. Jeigu klientas nesutinka su šiomis taisyklėmis, jis negali dalyvauti žaidime.
12. Kilus klausimams dėl loterijos-žaidimo „Auksinis bilietas“ prašome kreiptis į el. paštu reklama@ticketmarket.lt arba tel. nr. 8 630 85 631

Žaidimą organizuoja Ticket Market, UAB