TAU, MAMA

DATA

2019-05-04, 18:00 val.

Vieta

Šiaulių arena, Šiauliai

Kaina

15.00 - 20.00 €

Pirkti bilietą
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: netaikomos

Nemokamai: vaikai iki 6 metų neužimantys papildomos vietos

Nemokamai: asmenys, judantys su neįgaliųjų vežimėliais (vieta pažymėta renginio salės plane)

Lydintiems asmenis su neįgaliųjų vežimėliais : lydintieji turi galimybę įsigyti bilietus už mažiausią neakcijinę kainą. Renginio salės plane pasirinkti sektorių– “Lydintis asmuo”. Papildoma kėdė bus pastatyta šalia vietų, skirtų neįgaliesiems

Renginio trukmė: ~2 val.

Pertrauka: yra

Išankstiniai užsakymai (24 val. iki renginio pradžios): Vietoms prie staliukų priimami išankstiniai vaišių užsakymai. Užsisakant iš anksto taikoma 10% nuolaida. Kreiptis tiesiogiai telefonu: +370 671 34 555 TIK DĖL VAIŠIŲ UŽSAKYMŲ

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose, PayPost skyriuose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietams yra taikomi mokesčiai
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
  • Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)
TAU, MAMA

Gražiausią pavasario šventę pasitinkame tradiciniu, jautriu ir prasmingu koncertu „Tau, Mama“ skirtu mūsų svarbiausiam žmogui – MAMAI.

Garsiausi Lietuvos atlikėjai suvienys jėgas vieninteliam koncertui Šiaulių arenoje – dėl mūsų pačių rūpestingiausių, brangiausių ir mylimiausių mamyčių!

Pavasario gaiva kvepiančiame šventiniame koncerte Mūsų MAMOMS skambės gražiausios lietuviškos dainos, o scenoje išvysime dar šią žiemą didžiausiose Lietuvos arenose koncertinio turo „Amžinai“ metu moterų širdis tirpdžiusį Kastytį Kerbedį, legendinę grupę „Rondo“,  savo koncertuose damoms išskirtinį dėmesį visuomet pabrėžiantį Vytautą Šiškauską, o vyšnia ant torto taps vienintelė šio grandiozinio renginio dailiosios lyties atstovė Laura Remeikienė bei jos studija.

Be išvardintų atlikėjų, žiūrovų taip pat lauks specialiai šiai progai papuošta įspūdinga scena, ekranai, o idėjos surengti jungtinį šventinį koncertą skirtą Mamoms autoriai bei jo organizatoriai siekdami koncerte Šiaulių arenoje suburti kuo daugiau mamų, bilietus siūlo įsigyti tik už 15 eurų.

Geriausia dovana brangiajai MAMAI – bilietas į geriausius įspūdžius suteiksiantį koncertą „Tau, Mama“!

ORGANIZATORIUS:

VšĮ „Pramogų sala“

PVM kodas: LT100002453919

Įmonės kodas: 300149214

J. Jablonskio g. 16,  LT – 78162 Šiauliai

 

bilietas per 1 min.
Pirkti bilietą
Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.