JazzAntique

DATA

2018-02-17, 19:00 val.

Vieta

Kurhauzo salė Palanga, Palanga

Kaina

11.00 - 16.00 €

Pirkti bilietą
100% saugus apsipirkimas

Pagrindinė renginio informacija

Nuolaidos: 10 % senjorams, moksleiviams, studentams

Nemokamai: vaikai iki 7 metų neužimantys papildomos vietos

Renginio trukmė: 1 val. 30 min.

Pertrauka: nėra

Svarbi informacija

  • Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose, PayPost skyriuose (žr. bilietų kasos) bei internetu
  • Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
  • Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
  • Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)

Nepraleiskit progos išgirsti šitą įpatingą programą. Ypač retas, neįprastas balsas ir originalios aranžuotės, atlikėjų meistriškumas ir patys gražiausi kūriniai nepaliks abejingų.

Jaunas charizmatiškas atlikėjas, unikalaus ir neįtikėtinai kerinčio balso savininkas Nikolajus Gladskich savo kūryboje sujungia klasikinio operos dainavimo ir šiuolaikinių vokalinių žanrų tradicijas. Nikolajus – aktorius, dainininkas, nacionalinių ir tarptautinių konkursų laureatas. Aktoriaus išsilavinimą jis įsigijo geriausioje Rusijos teatro aukštojoje mokykloje – Valstybiniame teatro meno institute (GITIS), vieno garsiausių pasaulyje režisieriaus Romano Viktiuko meistriškumo klasėje, o muziką studijavo Hagos karališkojoje konservatorijoje Olandojoje.

Nikolajaus talentas pripažintas pasaulyje, o šiemet jis gavo net du aukščiausius apdovanojimus Kanų festivalyje – už geriausią trumpą muzikinį filmą ir už geriausį vyro vaidmenį. Šis išskirtinis koncertas – jo pirmas pasirodymas Lietuvoje, jo metu jis pristatys savo naują išskirtinę programą.

2017 m. pavasarį Nikolajus nusprendė sukūrti kažką naujo ir neįprasto – koncertinę programą, kuri apjungtų džiazą ir barokinę muziką. Taip gimė ir pavadinimas – JazzAntique. Projekto unikalumas slypi tame, kad solistas yra kontratenoras – pats aukščiausias vyriškas balsas, baroko epochos simbolis. Dainininko keturių oktavų balso diapazonas ir nepriekaištinga vokalinė technika leidžia jam įgyvendinti pačias drąsiausias idejas.

JazzAntique – tai unikalus eksperimentas, kai muzikantai improvizuoja, keisdami XVII ir XVIII amžiaus kūrinių ritminę strukūrą. Pasirodo, baroko muzika puikiai skamba svingo, bliuzo ar latino ritmais. Programos metu taip pat išgirsite autentiškus kūrinius su klavesinu bei džiazo standartus.

Kartu su Nikolajumi projekte dirba pianistas Vladimiras Sedovas - Maskvos valstybinės konservatorijos absolventas,  tarptautinių konkursų laureatas, Moskoncerto solistas. Vladimiras dalyvavo tarptautiniuose ir nacionaliniuose festifaliuose. Koncertuoja su žymiais muzikantais ir kolektyvais, yra ansamblio „Sedov Jazz Trio“ meno vadovas. 

ORGANIZATORIUS:

UAB "Maglita"

Saulėtekio takas 9-4, Palanga

Juridinio asmens kodas 300654266

bilietas per 1 min.
Pirkti bilietą

PERKAMIAUSI